r

Kołyska dla niemowlaka- warto czy nie!?

19 listopad 2012, dodał/a: Mamuśka

Czy warto kupić kołyskę, na ile ona może wystarczyć? Podobaja mi się kołyski, ale obawiam się że dziecko szbko wyrosnie i będzie to jedynie zbędny wydatek.

Odpowiedzi:

19 sierpień 2013, dodał/a: Kasia
Kołyska jest świetnym rozwiązanie na pierwsze miesiące życia maleństwa. Owszem dziecko szybko z niej ywrasta i głównie nie chodzi o wielkość, ale o mobilność dziecka. W momencie gdy zaczyna się podciągać, siadać i przewracać po prostu zaczyna istnieć ryzyko że wypadnie z kołyski. Tak jest to duża wada- ale zalet jest wiele i te przeważają zdecydowanie. Po pierwsze dziecko możesz mieć blisko przy swoim łóżku. Niewielkie rozmiary sprawiają, że maluch czuje się bezpiecznie, a delikatne kołysanie w większości przypadków działa cuda :)
Dodatkowo jest to mebelek który nie zużywa się zbytnio, więc mozna zakupic uzywany, lub po prostu odsprzedać jak Twoje maleństwo wyrośnie i wcale nie ponosić zbędnych wielkich wydatków.

<< Poprzednie Następne >>
Lista pytań OdpowiedzDodaj
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci!

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego