r

Pokój dla pierwszoklasisty

2 wrzesień 2013, dodał/a: Ewa

Witam,
jak przystosowac pokój dzievka do jego potrzeb gdy idzie do szkoły? Czy kolor ścian ma znaczenie przy biurku?

Odpowiedzi:

3 wrzesień 2013, dodał/a: Kaśka
Początek szkoły to wielka sprawa, wielka zmiana dla dziecka i dla rodziców. Oczywiście trzeba odpowiednio przygotować dziecko i jego otoczenie. Pierwszoklasista będzie potrzebował już biurka i odpowiedniego oświetlenia blatu roboczego, ale nie kosztem miejsca do zabaw i zabawek. Nie możemy wymagać by dziecko z dnia na dzień wyszło z zabawek, więc zapewnijmy miejsce zabaw w pokoju by był on miejscem miłym i przyjemnym. oczywiśćei pojawi się w pokoju więcej ksiązek, podręczników i materiałów szkolnych, na to trzeba wygospodarować miejsce na półkach, lub w szufladach. Można też pokusić się o wieszak na ekspozycję szkolnego atrybuty- plecaka- dumy każdego pierwszoklasisty.

<< Poprzednie Następne >>
Lista pytań OdpowiedzDodaj
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci!

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego