r

Karmienie roczniaka

3 wrzesień 2013, dodał/a: Jola

Jak przygotować roczniaka do samodzielnego jedzenia, czy może on już posługiwac się widelcem, czy to bezpieczne. Nowoczesne nutry i mody tak sugerują, ale troche mnie to martwi.

Odpowiedzi:

10 wrzesień 2013, dodał/a: Kaśka
Najlepiej nie sugerować się modą, a zaufać sobie i dziecku. Jeśli przeraża Ciebie widelec, a nie chcesz żeby dziecko jadło palcami- co jest super rozwiązaniem choć brudzącym to nie przyspieszaj niczego i poczekaj jeszcze troszkę. Oczywiście polecam odpowiednie dla dzieci sztućce, nietłukące miseczki z melaniny i co najważniejsze bezpieczne krzesełko dla malucha. Tu moge polecić Fresco Bloom- mądre, rosnące z dzieckiem i piekne krzesełko.

<< Poprzednie Następne >>
Lista pytań OdpowiedzDodaj
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci!

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego