r

Zabawka dla niemowalaka

16 październik 2013, dodał/a: Marysia

Co oznacza symbol i oznaczenie że zabawka nie nadaję się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Czy mogę taką kupić 2 rocznemu dziecku!?

Odpowiedzi:

16 listopad 2013, dodał/a: Kaśka
Oznaczenie, iż zabawka nie nadaję się dla dzieci poniżej 3roku życia zostało wprowadzone ze względu na bezpieczeństwo. Może to oznaczać, że zabawka ma małe części, że należy ją odpowiednio używać, że elementy mogą być zbyt ostre i nieodpowiednie dla niemowlaka. Oczywiście można taką zabawkę zakupić, ale zalecam rozwagę gdyż jest to wprowadzone nie bez powodu. Po co ryzykować zdrowie swojego maleństwa. Również w przypadku problemów nie obowiązuje reklamacja gdyż zabawkę należy używać zgodnie z przeznaczeniem.

<< Poprzednie Następne >>
Lista pytań OdpowiedzDodaj
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci!

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego