r

Jak działają porady Bavi.pl?

Posiadając rozległą wiedzę z zakresu architektury, aranżacji wnętrz dla najmłodszych oraz designu zdecydowaliśmy się stworzyć miejsce wymiany informacji pomiędzy rodzicami, opiekunami i specjalistami z różnych dziedzin.

W ramach serwisu każdy użytkownik będzie mógł zadać pytanie ekspertom oraz otrzymać wyczerpującą i rzetelną odpowiedź. Porady Bavi to również przestrzeń kreowania społeczności skupionej wokół tematyki dzieci, ich prawidłowego rozwoju, designu i architektury. Zachęcamy do udzielania odpowiedzi osobom pytającym i wzajemnej dyskusji. 

Kilka słów o organizacji


Odpowiedzi oznaczone tym logiem, wskazją odpowiedź udzieloną przez zespół Bavi : ) 


Wszystke pytania i odpowiedzi są moderowane, będą pojawiały się serwisie po akceptacji przed moderatora.

Przykładowe pytania:
Jak najlepiej urządzić pokój dla mojego synka, która ma 5 lat? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Zadaj pytanie, dyskutuj i korzystaj z bazy wiedzy!
Niech Bavi Cię świat! 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci!

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego